Opinie

Marcin jest świetnym i wszechstronnie wykształconym specjalistą. Cieszę się, że po przeprowadzce do Bielska trafiłam pod jego skrzydła. Bardzo dobrze rozumie specyfikę mojej jogowej branży (kult mobilności, powolne ruchy) i w przemyślany sposób potrafi zrównoważyć moje deficyty w zakresie siły, stabilności, szybkości czy skoczności. Bierze też pod uwagę moje specjalne potrzeby, takie jak skolioza czy osłabiona po ciąży kresa biała. W ruchu pod jego okiem czuję się bezpiecznie. Ogromnie cenię też sposób, w jaki tłumaczy i przekazuje wiedzę. Z rozmysłem używa języka: budując wspierające komunikaty, wprowadzając elementy zabawy i wyzwania. Po każdych zajęciach jestem zainspirowana i zmotywowana. Polecam – nie tylko profesjonalnym sportowcom, ale również tym wszystkim, którzy chcą nauczyć się ruszać i odbudować dobrą relację ze swoim ciałem.

Basia Tworek
Nauczycielka jogi

Jako fizjoterapeuta współpracuję z Marcinem konsultując pacjentów, ponieważ cenię go sobie za naturalne podejście do ruchu, bazujące na sporej wiedzy! Jeżeli chcecie w bezpieczny sposób rozpocząć treningi siłowe, to Marcin jest dla Was idealnym instruktorem!

Daniel Kawka
Fizjoterapeuta

Daniel Kawka
Fizjoterapeuta

Marcin pomaga mi wnieść mój trening na wyższy poziom. Dzięki niestandardowemu podejściu osiągamy rezultaty szybciej i na dłużej. Jego ogromna wiedza i doświadczenie przekłada się bezpośrednio na moje wyniki sportowe. Zawdzięczam mu nie tylko lepsze efekty treningu ale i zapobieganie kontuzją.

Piotr Brzózka
Wicemistrz Świata MTB

Skontaktowałem się z Marcinem by poprawić moją mobilność, która jest moją pietą achillesową. Jestem zachwycony jego profesjonalnym podejściem, zaangażowaniem i wiedzą. Każda minuta na zajęciach jest wykorzystana w 100% !!!

Grzegorz Szczechla, Mistrz Polski OCR

Grzegorz Szczechla
Mistrz Polski OCR

Miałem możliwość pracować  z różnymi specjalistami w tematyce sportowej z najwyżej półki: biomechanikami, fizjologami i  psychologami sportowymi. Po raz pierwszy jednak stanął przede mną człowiek, który jak nikt inny rozumie ruch i prace ciała. Jest zarówno bardzo dobrym praktykiem i teoretykiem co jest naprawdę unikatem w tej dziedzinie.

Maciej Szczechla Strzelec dynamiczny IPSC

Maciej Szczechla
Strzelec dynamiczny IPSC

Jako fizjoterapeuta i osteopata wiem, że ruch to podstawa naszego zdrowia. Jeżeli coś nas boli, dobra terapia czasami nie wystarczy, ale nie każdy wie, co robić później, żeby utrwalić lub przyspieszyć efekty terapii. Jak ćwiczyć, by nie zrobić sobie krzywdy? Współpracuję z Marcinem, bo mam do niego pod tym względem pełne zaufanie.

Tomasz Stoszek, fizjoterapeuta i osteopata

Tomasz Stoszek
Osteopata, fizjoterapeuta

Przez ostatnie miesiące, zniknęły bóle pleców, sporo schudłem, jestem bardziej rozciągnięty i elastyczny niż w podstawówce  Ale co najważniejsze, to dopiero początek i dziś nie wyobrażam sobie że mógłbym nie trenować.

Przedsiębiorca poleca trenera

Łukasz Gądek
Przedsiębiorca

Marcin has helped me massively over the last few months. After having surgery on my spine, my confidence in my ability to recover and start sports again was at a low point. Thanks to Marcin, he developed a programme just for me. Every stage has been tailored to my recovery and every week is varied and different. In every training session we adjust with constant feedback on how my body is feeling at the time. I’m happy to say that due to the level of detail with Marcin, we keep moving forward every week and I feel the most confident in my body since my operation. I’ve started cycling again and hillwalking every week without any problems, going from strength to strength. I’d highly recommend Marcin, he’s extremely knowledgeable and detailed in his training, working on a fully holistic and feedback-led approach to training.

Mark Pitchford
Przedsiębiorca

Chcąc przejść z amatorskiego poziomu uprawiania sportu na zawodostwo potrzebowałam pomocy profesjonalisty, przede wszystkim rozumiejącego i łączącego pracę ze sportowcem na każdej płaszczyźnie.
Tak trafiłam do Marcina. Dzięki Jego indywidualnemu podejściu stało się dla mnie możliwe, mentalnie i fizycznie, osiągnięcie najlepszych dotychczas wyników i tytułów w karierze zawodniczki bikini fitness. Przygotowania we współpracy z Marcinem to jest inny level.

Karolina Wolska
NPC BIKINI ATHLETE
Arnold Classic UK, DennisJames Classic DE, NPC Polish Champ

Karolina Wolska
Mistrzyni Bikini Fitness

Uważam że wszystko jest wycelowane w dziesione – kiedy trzeba zapierdzielamy aż wióry lecą, a kiedy zachodzi konieczność to naprawiamy urazy i wzmacniamy słabe punkty. Przede wszystkim w każdym okresie przygotowawczym wchodzę w jeszcze lepsza formę niż poprzednio

Marta Waliczek
Zawodniczka MMA/K1

Marta Waliczek
Zawodniczka MMA/K1

Dlaczego Marcin? Bo nauczy Cię trzymać sztangę, podnosić ją bezpiecznie i machać nią nad głową. Do tego sprawi, że to wszystko będzie miało sens. Gdy Twój ulubiony sport zafunduje ci kontuzję, Marcin pomoże Ci go znowu uprawiać. Dlatego.

Łukasz Kotarski
Przedsiębiorca