Profesjonalny trener przygotowania motorycznego

Nazywam się Marcin, od ponad 14 lat pracuję jako trener. Przez wiele lat współpracowałem z klubami sportowymi i studiami ruchu prowadząc zajęcia z zakresu podnoszenia ciężarów, sportów walki, jogi, movementu i kettlebells. Dodatkowo, jestem zaangażowany we współpracę z uniwersytetem trzeciego wieku, gdzie prowadzę zajęcia z terapii ruchowej dla seniorów. Przez pięć lat byłem również właścicielem i trenerem w moim własnym klubie sportowym Wolf Team Muaythai.

Obecnie skupiam się na współpracy indywidualnej. Pracuję z profesjonalnymi sportowcami dbając o ich przygotowanie motoryczne do zawodów i amatorami chcącymi wyeliminować ból i poprawić jakość życia.

Co ważne, jestem aktywnym sportowcem, dzięki temu rozumiem z jakimi emocjami, wyżeczeniami i wyzwaniami mierzą się zawodnicy.

Marcin Koszczynski, profesjonalny trener przygotowania motorycznego

Stabilny partner

Większość moich klientów to osoby, z którymi współpracuję od wielu lat.


Profesjonalne uprawnienia

Oprócz podstawowych kursów posiadam uprawnienia Polskiego Związku Muaythai oraz międzynarodowe certyfikaty trenerskie wydane przez federacje World Muaythai Council oraz International Federation of Muaythai Amateur


Wszechstronność

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i biegłej wiedzy na temat wielu dyscyplin sportu, mam możliwość holistycznego i skutecznego prowadzenia moich podopiecznych.


Elastyczny grafik

Moi klienci chwalą sobie dostosowanie grafiku do ich pracy, życia prywatnego i realizowanych celów sportowych.