Cennik treningów przygotowania motorycznego

Pakiet treningów indywidualnych

Plan treningowy opracowywany jest na podstawie Twoich potrzeb, celów i możliwości. Natomiast treningi zawsze są dostosowywane do Twoich aktualnych predyspozycji dziennych. Pracujemy indywidualnie (1+1).

  • pakiet 4 treningów – 680zł (4 x 170zł)

Konsultacja

Konsultacja w zakresie: mentoringu, opiniowania planów treningowych, pomocy w doborze zestawów ćwiczeń do pracy we własnym zakresie, diagnostyki aparatu ruchu, porady w doborze aktywności fizycznej dostosowanej do potrzeb i stylu życia.

  • konsultacja – 250zł

Przydatne informacje

  • Czas trwania: 50 minut
  • Płatność z góry za cały pakiet
  • Bezpłatne odwołanie zajęć jest możliwe na 24 godziny przed treningiem
  • Treningi odbywają się na terenie Ustronia lub Bielska-Białej
  • Konsultacje mogą odbywać się online

Marcin jest świetnym i wszechstronnie wykształconym specjalistą. Cieszę się, że po przeprowadzce do Bielska trafiłam pod jego skrzydła. Bardzo dobrze rozumie specyfikę mojej jogowej branży (kult mobilności, powolne ruchy) i w przemyślany sposób potrafi zrównoważyć moje deficyty w zakresie siły, stabilności, szybkości czy skoczności. Bierze też pod uwagę moje specjalne potrzeby, takie jak skolioza czy osłabiona po ciąży kresa biała. W ruchu pod jego okiem czuję się bezpiecznie. Ogromnie cenię też sposób, w jaki tłumaczy i przekazuje wiedzę. Z rozmysłem używa języka: budując wspierające komunikaty, wprowadzając elementy zabawy i wyzwania. Po każdych zajęciach jestem zainspirowana i zmotywowana. Polecam – nie tylko profesjonalnym sportowcom, ale również tym wszystkim, którzy chcą nauczyć się ruszać i odbudować dobrą relację ze swoim ciałem.

Basia Tworek
Nauczycielka jogi

Marcin pomaga mi wnieść mój trening na wyższy poziom. Dzięki niestandardowemu podejściu osiągamy rezultaty szybciej i na dłużej. Jego ogromna wiedza i doświadczenie przekłada się bezpośrednio na moje wyniki sportowe. Zawdzięczam mu nie tylko lepsze efekty treningu ale i zapobieganie kontuzją.

Piotr Brzózka
Wicemistrz Świata MTB

Jako fizjoterapeuta i osteopata wiem, że ruch to podstawa naszego zdrowia. Jeżeli coś nas boli, dobra terapia czasami nie wystarczy, ale nie każdy wie, co robić później, żeby utrwalić lub przyspieszyć efekty terapii. Jak ćwiczyć, by nie zrobić sobie krzywdy? Współpracuję z Marcinem, bo mam do niego pod tym względem pełne zaufanie.

Tomasz Stoszek, fizjoterapeuta i osteopata

Tomasz Stoszek
Osteopata, fizjoterapeuta

Uważam że wszystko jest wycelowane w dziesione – kiedy trzeba zapierdzielamy aż wióry lecą, a kiedy zachodzi konieczność to naprawiamy urazy i wzmacniamy słabe punkty. Przede wszystkim w każdym okresie przygotowawczym wchodzę w jeszcze lepsza formę niż poprzednio

Marta Waliczek
Zawodniczka MMA/K1

Marta Waliczek
Zawodniczka MMA/K1